Servis myček

Poskytujeme pozáruční servis a opravy myček těchto značek

Opravy myček jsou prováděny výhradně u zákazníka v bytě (šetříme tím čas zákazníka i jeho kapsu). Po příjezdu na místo spotřebiče je provedena kontrola všech funkcí myčky a na základě zjištění závady se postupuje dále v opravě myčky nebo následnému objednání náhradních dílů pokud nejsou skladem. Pokud Vás zajímá kolik bude stát oprava myčky, podívejte se na Náš ceník. Provádíme též montáže všech typů myček.

U následujících značek jako AEG, AEG-Electrolux, Electrolux a Zanussi má technik u sebe technickou dokumentaci již dnes nezbytnou k diagnostice závady spotřebiče. Lze též zákazníka informovat o dostupnosti a ceně daného náhradního dílů myčky včetně jeho okamžitého objednání přímo z bytu zákazníka.

Myčky AEG (přehled typů)

Myčky AEG – Electrolux (přehled typů)

Myčky Electrolux (přehled typů)

Myčky Zanussi (přehled typů)

U dalších výrobců myček technik sice nedisponuje technickou dokumentací, ale nejběžnější náhradní díly spotřebičů (funkční díly) má sebou. Pouze v případech jako vadné elektroniky nebo motorů čerpadel myček jsou tyto náhradní díly objednány individuálně pro každého zákazníka zvlášť. Doba dodání objednávaného  náhradního dílu je závislá na dostupnosti u výrobce. Průměrně je náhradní díl myčky dodán během pěti pracovních dnů.

Myčky Fagor (přehled typů)

Myčky Bosch (přehled typů)

Myčky Siemens (přehled typů)

Myčky Candy (přehled typů)

Myčky Whirlpool (přehled typů)

Myčky Baumatic (přehled typů)

Myčky Gorenje (přehled typů)

Myčky Indesit (přehled typů)

Myčky Ariston (přehled typů)

Při výskytu závady spotřebič odpojte ze sítě (vytažením ze zásuvky) a uzavřením přívodu vody do spotřebiče (malý kohoutek – roháček) většinou umístěný blízko kde je myčka zapojená. V případě, že je spotřebič vestavný, neprovádějte jeho demontáž z kuchyňské linky. Hrozí poškození hadic spotřebiče (zlomení, utržení), zničení podlahy nebo úrazu zákazníka z důvodu neodborné manipulace se spotřebičem.

Oprava myčky

Čištění myčky

Na fotce vpravo je vidět, jak zákazník zanedbával čištění vnitřních částí myčky a tudíž mu myčka špatně myla a hlásila během mycího cyklu chyby. Servis myčky byl proveden mechanickým i chemickým čištěním. Pro správnou funkci myčky je nutné čištění veškerých filtrů minimálně jednou týdně.

Do těchto spotřebičů je nezbytné pravidelně doplňovat speciální sůl určenou pro tyto účely spojené s provozem myček. I když aplikujete na samotný mycí cyklus mycí tablety, sůl (hrubozrnná) je nezbytná pro správnou a dlouhodobou činnost úpravny vody ve spotřebiči v podobě speciální pryskyřice, která na sebe váže sebemenší molekuly vápníku. Přirovnáváme to k provozní kapalině v autě jako olej v motoru – musí být aplikovaný a je nezbytný. Z tohoto pohledu se zdá, že je klasické mytí nádobí v ruce levnější, ale to je právě naopak, jelikož dnešní výrobci spotřebičů neustále snižují jejich spotřebu vody a tím pádem i elektrické energie (spotřeba elektrické energie je úměrná obsahu napuštěné vody na mycí cyklus)

Seznam je pouze informativní, které spotřebiče provádíme a nemusejí být zde uvedeny veškeré typy myček.