Servis praček

Poskytujeme pozáruční servis na pračky těchto typů značek

Ke značkám následujících spotřebičů jako je AEG, AEG-Electrolux, Electrolux, a Zanussi disponuje technik originální servisní dokumentací, kterou má neustále při ruce. U některých typů závad (z důvodu možnosti provedení autotestu na spotřebiči) není potřebná demontáž pračky v případě, že jsou vestavné nebo podstavné. Hodně často se Nám stává, že zákazník v dobrém úmyslu pračku vymontuje (v horším případě rozmontuje) a odpojí, ale zcela zbytečně tím přidělá práci sobě i servisnímu technikovi, jelikož je nutné pračku vyzkoušet na místě trvalého zapojení. Další nevýhodou zásahu zákazníkem do pračky je neodbornost provedení některých úkonů zákazníkem – poškození částí pračky (plastová madla, nožičky apod…) nebo v horším případě poškození podlahy nebo úrazu zákazníka elektrickým proudem. Proto přenechte veškeré servisní úkony na kvalifikovaného technika. Pokud Vás zajímá jak to při opravě vypadá, podívejte se na Naše příklady servisu a oprav spotřebičů v sekci články. Pokud Vás ale zajímá nejbližší možný termín návštěvy technika vzhledem k Vaši lokalitě bydlyště nebo chcete informaci o případné opravě spotřebiče, neváhejte a volejte Naši zákaznickou linku.

Pračky AEG (přehled typů)

Pračky AEG – Electrolux (přehled typů)

Pračky Electrolux (přehled typů)

Pračky Zanussi (přehled typů)

Dále poskytujeme servis na pračky těchto typů a značek

Poskytujeme servis praček i na níže uvedené značky spotřebičů. I na tyto značky disponujeme velkým množstvím náhradních dílů, které máme skladem a v případě potřeby dílu při opravě pračky nemusíme čekat než náhradní díl přijde od dodavatele.

Pračky Bosch (přehled typů)

Pračky Candy (přehled typů)

Pračky Fagor (přehled typů)

Pračky Gorenje (přehled typů)

Pračky Whirlpool (přehled typů)

Pračky Indesit (přehled typů)

Pračky Siemens (přehled typů)

Pračky Ariston (přehled typů)

 

Kolik mě bude stát oprava pračky?

Pokud Vás zajímá kolik asi bude stát oprava pračky ještě před tím než zavoláte nebo provedete online objednávku, můžete se podívat na Náš orientační ceník náhradních dílů k nejběžnějším závadám, které na pračkách opravujeme. V případě, že má pračka jinou závadu než je uvedeno v orientačním ceníku náhradních dílů, můžete Nás kontaktovat telefonicky a zkonzultovat další postup přímo se servisním technikem viz kontakt.

Jak probíhá oprava pračky?

Po nahlášení opravy zákazníkem se v daném rozmezí dvou hodin (z důvodu časové rezervy potřebné pro přejezd mezi zakázkami po Praze závislé na dopravní situaci a možnosti parkování) dostaví technik na místo bydliště zákazníka kde se nachází rozbitý spotřebič, na kterém je zapotřebí provést opravu nebo pravidelnou kontrolu (přirovnávám to k STK u auta kde jsou provedeny určité úkony kontroly důležitých dílů spotřebiče, tak aby se předešlo jejich poškození a následné havárii v bytě). Servisní technik disponuje návleky na obuv aby nedošlo ke znečištění zákazníkova bytu. Pokud je spotřebič vestavný nechte vše na technika (ne u každé závady je totiž zapotřebí vyjmutí spotřebiče pokud je vestavné nebo podstavný v kuchyňské lince), který provede nejprve potřebnou kontrolu v podobě vyzkoušení základních funkcí pračky. Pokud je spotřebič volně stojící nerozebírejte ho (kryty, horní desky apod. hrozí totiž poškození funkčních nebo plastových částí spotřebiče a následnému prodražení opravy). Teprve po tomto úkonu se volí další postup při opravě spotřebiče tzn.: demontáž a následnému vyjmutí z kuchyňské linky nebo vestavné skříně, kde je spotřebič instalován. Při demontáži dává technik velký pozor na to aby nedošlo k poškození např.: plovoucí, dřevěné podlahy nebo dalších částí bytu. V případě, že pračka nevypustila vodu je v některých případech potřeba vypustit obsah bubnu přes filtr tzn.: je zapotřebí například ručníku ze savého materiálu aby voda nezatekla pod kuchyňskou linku (v případě vestavby). Po provedení opravy nebo zjištění závady na spotřebiči je provedeno opětovné zkompletování pračky a následné montáži zpět na místo kde je spotřebič nainstalován.

Oprava pračky

Oprava pračky – nehřeje

Na pračce AEG zákazník nahlásil závadu ohřevu vody při praní. Technik provedl nutný autotest a měření základních komponentů pračky včetně topného tělesa a jeho přezkoušení. Topné těleso pračky bylo v pořádku. Byla zjištěna závada na kontaktu hladinového čidla. Oprava pračky byla provedena opravou kontaktů.