Ceník oprav sklokeramických varných desek

Orientační ceny náhradních dílů sklokeramických varných desek
nejde plotna vyhodila pojistky hlásí chybu prasklé sklo
kruhová,oválná,modul kruhová,oválná,modul opravy modulů sklo desky
500-1900 500-1900 200-2500 2000-8000

Orientační ceny náhradních dílů elektrických sklokeramických varných desek SKD uvedeny v Kč včetně DPH.

K této orientační částce za náhradní díl je nutno připočítat ceny hodinové práce a cestovné – viz ceník.

K některým typům sklokeramických varných desek SKD disponuje technik on-line ceníkem náhradních dílů. Tj. pro urychlení servisu je možné okamžitě po identifikaci závady z bytu zákazníka objednat příslušný náhradní díl (pokud není skladem) potřebný k dokončení opravy sklokeramické varné desky SKD.

Příklad opravy elektrické sklokeramické varné desky:

prasklé sklo varné desky

oprava SKD – prasklé sklo desky

  • Jako jeden z nejčastějších problémů sklokeramických varných desek je prasklé sklo. Na obrázku vidíme následek neopatrnosti, oprava této závady je vždy provedena formou výměny za nový díl spotřebiče. Sklo varné desky lze vždy objednat samostatně, avšak jeho cena se vždy odvíjí od daného výrobce a modelu spotřebiče. Jelikož šlo o novou indukční desku a oprava vyšla levněji než spotřebič nový, zákazník se tedy rozhodl pro provedení opravy spotřebiče a díky pojištění domácnosti byla oprava proplacena pojišťovnou.

 

varná deska vyhodila pojistky

oprava varné desky – nejde

  • Na obrázku je vidět část elektronického modulu elektrické sklo-varné desky, kde oprava spotřebiče byla provedena formou výměny výkonových a zdrojových částí modulu. Následným měřením při maximálním zatížení byla zjištěna plná funkčnost spotřebiče. Opětovná montáž byla provedena u zákazníka.