Ceník

Ceník oprav platný od 1.1.2020

Ceník práce

hodinová sazba: první hodina se započítává celá, dále se čas načítá při každé další započaté ½ hod.

  • 363,- Kč s DPH (300,- Kč bez DPH)

Cestovné paušálem:

  • 423,- Kč s DPH (350,- Kč bez DPH)
  • Praha Západ – Východ – okolí Prahy 484,- Kč s DPH (400,- bez DPH)
  • Modré zóny – cena za parkování bude započtena do dokladu: dle lokality

Zapůjčení náhradního spotřebiče: varná deska elektrická:

  • 242,- Kč s DPH (200,- Kč bez DPH)

Jsme plátci DPH a proto veškeré servisní úkony a opravy podléhají základní sazbě DPH 21%.

Další informace týkající se zapůjčení náhradní elektrické varné desky najdete v sekci servis

Abyste si udělali představu, kolik stojí běžná oprava, resp. servisní zásah našeho technika, podívejte se do sekce Jak opravujeme, kde je uvedeno několik oprav.

Ceník náhradních dílů

Topná spirála pračky

Topení pračky

Orientační ceník náhradních dílů podle jednotlivých spotřebičů.

Příklad:  Po příjezdu na místo opravy spotřebiče (dle lokality) a zjistění závady (popřípadě provedení opravy bez náhradního dílu – odstranění závady) bude účtovaná částka v minimální výši 787,- Kč s DPH (práce, cestové).

Záloha na opravu v případě nutnosti objednání dílu:  1000,- Kč s DPH (dle ceny objednávaného náhradního dílu – cca 50 %) v tomto případě se účtuje pouze záloha, která se odečte od celkové částky za provedení opravy v dalším termínu.

– Odvoz některých dílů spotřebiče k dílenské opravě je pouze v případě nutnosti (např. k opravě elektronických řídicích modulů spotřebičů, výměna ložisek motorů praček apod.)

Pračka teče

Pračka teče

V případě dílenského zjištění nevyhovujícího stavu spotřebiče pro technický stav nebo nerentabilnosti opravy, záloha pokrývá náklady servisu na zjištění závady a cestovné. V případě odmítnutí opravy spotřebiče nebo zrušení objednaného dílu zákazníkem, záloha pokrývá náklady na zjištění závady a cestovné. Záloha bude poté vyúčtována zákazníkovi dle aktuálního ceníku.

 

Až do dokončení opravy či údržby může objednatel od smlouvy odstoupit (zrušit objednávku) i bez jakéhokoli důvodu, avšak v takovém případě je povinen objednatel zaplatit zhotoviteli částku, která připadá na již vykonané práce a objednaný či dodaný materiál. Zároveň má zhotovitel právo na objednateli požadovat náhradu účelně vynaložených nákladů souvisejících s odstoupením od smlouvy (doprava a nakup materiálu od objednatele, odstupné subdodavatelům apod.)

Mezi nejpoužívanější náhradní díly, které máme v případě potřeby skladem a jsou ihned k dispozici pro dokončení opravy spotřebiče patří:

  • topná tělesa na horkovzdušné, pečící trouby a sporáky
  • topná tělesa, spínače, hadice, čerpadla vypouštěcí k pračkám a myčkám

  S námi ušetříte

Z výše uvedeného vyplývá, že naše celkové ceny za provedení opravy mnohem nižší než u konkurence. Není tedy nutné objednávat, poté čekat na dokončení opravy spotřebiče a tím hradit zvýšené náklady spojené s opravou. Většinu oprav zvládneme za jednu návštěvu.

 

  • Ceny za opravu modulů (elektroniky) pračky, myčky, varné desky, sušičky apod… se odvíjejí od potřebného spotřebního materiálu, náročnosti a použitých náhradních dílů. Proto nelze dopředu sdělit kolik bude daná oprava spotřebiče stát pokud je závada způsobená poruchou modulu elektroniky. V těchto případech se vždy účtuje práce a cestovné plus cena za opravu modulu elektroniky která byla vykonána (na místě nebo dílensky).
Zadní část pračky

Pračka vyhazuje pojistky

  • Orientační cena náhradních dílů k dané závadě je pouze informativní výše částky za díl potřebný k dokončení opravy spotřebiče. Cena náhradního dílu závisí na daném modelu, značce a stáří spotřebiče. K této orientační částce za díl je nutno připočítat ceny hodinové práce a cestovné uvedené výše. Daná závada může mít i jiný charakter než je uvedeno v sekci orientačních cen za náhradní díly, tudíž je lepší nejprve provést zjištění závady, kterou můžete podat i elektronicky pomocí kontaktního formuláře.

Elektronické objednání opravy: na základě vámi vyplněného a odeslaného formuláře požadavku opravy, montáže nebo pravidelné kontroly spotřebiče vás budeme kontaktovat telefonicky nebo elektronicky do 24 hodin po přijmutí tohoto požadavku ohledně termínu návštěvy našeho technika.

certifikat 2016