AEG

Provádíme servis a opravy domácích spotřebičů AEG

V poslední době naším servisem prošly tyto modely

Odkazy

Informativní seznam spotřebičů AEG

Toto je pouze informativní seznam a přehled spotřebičů AEG, na které provádíme pozáruční servis a opravy. Nemusejí zde být uvedeny všechny typy a modely spotřebičů AEG. Neváhejte Nás kontaktovat na zákaznické lince nebo prostřednictvím emailu.

Na značky spotřebičů AEG máme vše potřebné pro dokončení opravy. Od potřebných znalostí těchto spotřebičů, jejich principu, funkce až po dlouholetou praxi v tomto oboru včetně potřebného školení na spotřebičích vedoucí k jejich kvalitní a rychlé opravě. Připravili jsme pro vás pár příkladů v sekci článků, abyste si udělali představu o samotném průběhu opravy pračky, opravy myčky, opravy varné desky či trouby a v neposlední řadě třeba opravy sušičky.

varna deskaU následujícího obrázku je vidět jakým způsobem je poškozena připojovací svorkovnice spotřebiče varné desky. Připojení si provedl zákazník svépomocí a při tomto úkonu se dopustil chyb, které měli za následek poškození tohoto dílu. Oprava byla provedena výměnou daného dílu varné desky. Proto vždy nechte připojení spotřebičů na odborném servisu již z důvodu potvrzení o odborném zapojení do záručního listu spotřebiče.